Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pivní lahev, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní lahev zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pivní lahev. Obrázek Pivní lahev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pivní lahev ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

441x1600
353x1280
221x800
138x500
44x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pivní lahev se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Děti ke stažení Podívejte se i na vektor Plačící smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Chůva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, kliparty, free, Nápoje, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, Pivní lahev, ilustrace, ilustrační obrázek, Pivní lahev

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, word, textové dokumenty, avatar, Facebook, profil, webové stránky, dokument, články, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sněhové vločky ke stažení, obrázek Jetel ke stáhnutí nebo klipart Limetka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.