Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pivní lahev, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní lahev zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pivní lahev. Obrázek Pivní lahev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pivní lahev ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

441x1600
353x1280
221x800
138x500
44x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pivní lahev je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ptáček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Strážní věž zdarma Mohl by vás také zajímat vektor UFO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, Pivní lahev, vektorový obrázek, obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, ke stažení, Nápoje, download, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, webové stránky, pozvánky, PowerPoint, avatar, kalendář, profil, openOffice, fotokniha, office, profilovka, Twitter, web, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Těhulka ke stáhnutí, klipart Download zdarma nebo ilustrace Nové Mexiko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.