Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mléko, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mléko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mléko. Pakliže si chcete obrázek Mléko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mléko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mléko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1302x1600
1041x1280
651x800
407x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 925 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mléko je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malířský váleček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Olejnička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Avokádo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrace, kliparty, Mléko, klipart, grafika, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Mléko

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, inkscape, corelDraw, pozvánky, Pinterest, webové stránky, office, web, památník, profilovka, word, kalendář, fotokniha, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Bandoneón ke stáhnutí, klipart Džusík zdarma nebo ilustrace Žluté dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!