Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limonáda, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Limonáda. Klipart Limonáda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Limonáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Limonáda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Limonáda je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jin a Jang ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Eifelovka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Babička ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, klipart, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, download, Limonáda, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, avatar, dokumenty, Pinterest, fotokniha, škola, památník, prezentace, PowerPoint, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Rachejtle ke stáhnutí, vektor Mapa pokladu zdarma nebo obrázek Jahoda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.