Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limonáda, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Limonáda. Klipart Limonáda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Limonáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Limonáda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Limonáda se nachází v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Květiny ke stažení Podívejte se i na klipart Kytky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Květ na stromě zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Limonáda, ke stažení, klipart, cliparts, free, kliparty, download, vektor, Nápoje

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, dokumenty, časopis, office, webové stránky, pozvánky, Instagram, profil, blog, profilovka, PowerPoint, plakát, web, články

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Povíjnice nachová ke stažení, ilustrace Kytice květin ke stáhnutí nebo vektor Pryšec nádherný zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.