Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Latté macchiato, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Latté macchiato zdarma ke stažení

Latté macchiato je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Latté macchiato je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Latté macchiato zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Latté macchiato ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

857x1600
686x1280
429x800
268x500
86x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 690 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Cyrond

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Latté macchiato je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lyžař zdarma Podívejte se i na obrázek Modrý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pravěká bojovnice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, obrázek, download, vektorový obrázek, Nápoje, Latté macchiato, free, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, Pinterest, prezentace, openOffice, dokumenty, inkscape, profil, Facebook, kalendář, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Paragraf zdarma, klipart Zelená kytka ke stažení nebo ilustrace Bota ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.