Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev vína, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láhev vína zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Láhev vína. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Láhev vína. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Láhev vína ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

513x1600
410x1280
256x800
160x500
51x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 952 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Láhev vína je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětská lokomotiva zdarma Podívejte se i na obrázek Zátka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Černý kůň ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, zdarma, Nápoje, cliparts, kliparty, Láhev vína, klipart, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, profil, office, Facebook, Twitter, články, prezentace, seminární práce, word, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dýně Chuck Norris zdarma, klipart Vodní meloun ke stažení nebo ilustrace Bábovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.