Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev vína, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láhev vína zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Láhev vína. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Láhev vína. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Láhev vína ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

513x1600
410x1280
256x800
160x500
51x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 952 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Láhev vína je v sekci Kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Televizor ke stažení Podívejte se i na obrázek Záchranka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jednorožec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Láhev vína, free, Láhev vína, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, zdarma, klipart, Nápoje, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, kalendář, avatar, textové dokumenty, plakát, seminární práce, webové stránky, referáty, profilovka, office, Pinterest, škola, Twitter, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Červené vajíčko ke stažení, klipart Slepice ke stáhnutí nebo ilustrace Polibek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.