Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev vína, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láhev vína zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Láhev vína. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Láhev vína. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Láhev vína ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

513x1600
410x1280
256x800
160x500
51x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 952 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Láhev vína patří do sekce Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Recyklace zdarma Podívejte se i na vektor Levhart ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, klipart, download, ke stáhnutí, Nápoje, vektor, vektorový obrázek, Láhev vína, zdarma, free, Láhev vína

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, památník, web, Instagram, prezentace, časopis, PowerPoint, word, fotokniha, inkscape, webové stránky, Facebook, corelDraw, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jabko zdarma, obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení nebo klipart Klíště ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.