Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Krabice mléka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krabice mléka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrakodrap ke stažení Podívejte se i na klipart Lasagne ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hudební noty zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Krabice mléka, download, ilustrace, Krabice mléka, Nápoje, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, fotokniha, dokument, kalendář, dokumenty, textové dokumenty, inkscape, profilovka, PowerPoint, plakát, Facebook, památník, Pinterest, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zmrzlina ke stažení, ilustrace Rádio ke stáhnutí nebo vektor Červivé jablko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.