Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krabice mléka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krabice mléka je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nota zdarma Podívejte se i na ilustrace Frakční baňka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, obrázek, Krabice mléka, ke stažení, Krabice mléka, zdarma, cliparts, klipart, free, grafika, Nápoje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, openOffice, časopis, kalendář, web, plakát, office, textové dokumenty, prezentace, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Santa se sobem zdarma, vektor Brainstorming ke stažení nebo obrázek Zelená ježibaba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.