Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krabice mléka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krabice mléka patří do sekce Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elfka zdarma Podívejte se i na vektor Brambůrky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, free, Krabice mléka, Nápoje, vektor, obrázek, kliparty, Krabice mléka, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, články, seminární práce, office, profilovka, blog, referáty, PowerPoint, profil, web, avatar, plakát, památník, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Klaun zdarma, obrázek Inline bruslařka ke stažení nebo klipart Sněžení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.