Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krabice mléka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krabice mléka je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guinea Bissau ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chorvatsko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Symbol míru ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Nápoje, free, Krabice mléka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, download, klipart, zdarma, Krabice mléka

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, avatar, památník, Pinterest, časopis, blog, textové dokumenty, dokumenty, plakát, pozvánky, webové stránky, corelDraw, články, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Hrách setý ke stáhnutí, vektor Přípitek zdarma nebo obrázek Voda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.