Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostka ledu, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kostka ledu. Klipart Kostka ledu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostka ledu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SaraSara

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostka ledu je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narcis zdarma Podívejte se i na obrázek Moskvič 407 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Model atomu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, Kostka ledu, obrázek, Nápoje, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, blog, dokument, seminární práce, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, profilovka, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa České republiky zdarma, klipart Šunka ke stažení nebo ilustrace Kolouch ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.