Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostka ledu, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kostka ledu. Klipart Kostka ledu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kostka ledu ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SaraSara

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kostka ledu je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pero ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vafle zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, download, obrázek, cliparts, klipart, Nápoje, free, zdarma, vektor, Kostka ledu, ke stažení, Kostka ledu, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, PowerPoint, inkscape, památník, openOffice, seminární práce, prezentace, fotokniha, Twitter, Facebook, avatar, dokumenty, dokument, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Johannes Kepler ke stáhnutí, vektor Raketoplán zdarma nebo obrázek Pivní sud ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.