Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostka ledu, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kostka ledu. Klipart Kostka ledu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kostka ledu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SaraSara

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kostka ledu se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Levhart ke stažení Podívejte se i na klipart Padák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, free, vektor, kliparty, Nápoje, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, Kostka ledu, ilustrace, ke stažení, klipart, Kostka ledu

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, avatar, dokumenty, corelDraw, word, Facebook, Pinterest, články, profil, škola, časopis, blog, webové stránky, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Džusík ke stažení, ilustrace Profesor chemie ke stáhnutí nebo vektor Pobřeží slonoviny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.