Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokosový koktejl, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kokosový koktejl. Obrázek Kokosový koktejl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kokosový koktejl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kokosový koktejl se nachází v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hvězdička ke stažení Podívejte se i na vektor Symbol ženy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Studentka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kokosový koktejl, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, vektorový obrázek, download, free, vektor, Kokosový koktejl, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, plakát, web, dokument, pozvánky, word, referáty, články, textové dokumenty, dokumenty, PowerPoint, profil, časopis, Twitter, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mapa Norska ke stažení, obrázek Lískový ořech ke stáhnutí nebo klipart Strážní věž zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.