Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokosový koktejl, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kokosový koktejl. Obrázek Kokosový koktejl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kokosový koktejl je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hugo Chavez ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mrtvola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Liebigův chladič zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kokosový koktejl, vektor, free, klipart, zdarma, Kokosový koktejl, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, corelDraw, avatar, fotokniha, office, kalendář, pozvánky, webové stránky, Twitter, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace 31.12. ke stažení, vektor Lokomotiva ke stáhnutí nebo obrázek Santova čepice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.