Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokosový koktejl, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kokosový koktejl. Obrázek Kokosový koktejl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kokosový koktejl je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šicí stroj zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sobi ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Nápoje, grafika, free, kliparty, klipart, Kokosový koktejl, zdarma, download, ke stažení, Kokosový koktejl, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, Instagram, Facebook, Twitter, referáty, škola, články, avatar, časopis, blog, word, textové dokumenty, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Anemometr zdarma, vektor Zlatý prsten ke stažení nebo obrázek Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.