Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kávovar, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovar zdarma ke stažení

Kávovar je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kávovar lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovar zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kávovar ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 777 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kávovar je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roštěná ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pejsek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Nápoje, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Kávovar, kliparty, klipart, Kávovar

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, Facebook, blog, dokumenty, profil, Pinterest, corelDraw, openOffice, články, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vajíčko ke stáhnutí, klipart 31.10. zdarma nebo ilustrace Vysmátá blondýna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.