Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Káva, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Káva zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Káva. Stahujte klipart Káva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Káva zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Káva ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 792 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Káva se nachází v sekci Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rajská s knedlíkem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Čarodějnice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hruška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, download, vektor, Káva, Káva, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, Nápoje, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, office, fotokniha, Pinterest, pozvánky, word, inkscape, corelDraw, články, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí, ilustrace Čarodějnice zdarma nebo vektor Hruška ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.