Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kafíčko, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kafíčko. Pakliže si chcete obrázek Kafíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kafíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kafíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: plastic coffee cup / antontw

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kafíčko je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smrkající smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Ředkvička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Parašutista ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kafíčko, vektor, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, free, ilustrace, kliparty, obrázek, klipart, Kafíčko, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, office, prezentace, profil, dokument, textové dokumenty, seminární práce, památník, časopis, referáty, pozvánky, PowerPoint, Twitter, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kaktus zdarma, klipart Tenista ke stažení nebo ilustrace Orel ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.