Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kafíčko, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kafíčko. Pakliže si chcete obrázek Kafíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kafíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kafíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: plastic coffee cup / antontw

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kafíčko se nachází v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ryba ke stažení Podívejte se i na klipart Globus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Michael Jackson zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, vektor, klipart, download, ke stáhnutí, Kafíčko, Kafíčko, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, fotokniha, inkscape, webové stránky, články, Instagram, kalendář, plakát, škola, Twitter, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tamarind ke stažení, ilustrace Uruguay ke stáhnutí nebo vektor Mašle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.