Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kafíčko, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kafíčko. Pakliže si chcete obrázek Kafíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kafíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kafíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: plastic coffee cup / antontw

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kafíčko je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lollipop ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zdravotní sestřička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dýně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Kafíčko, Nápoje, download, ilustrační obrázek, ilustrace, free, obrázek, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, office, kalendář, Facebook, inkscape, pozvánky, seminární práce, časopis, škola, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Rychlovlak ke stažení, vektor Babička ke stáhnutí nebo obrázek Aktovka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.