Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Horká čokoláda, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Horká čokoláda. Pakliže si chcete obrázek Horká čokoláda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horká čokoláda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Horká čokoláda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
741x1280
463x800
289x500
93x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 371 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Horká čokoláda je v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Meče a štít ke stažení Podívejte se i na obrázek Kadibudka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Horká čokoláda, vektorový obrázek, zdarma, free, obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, Horká čokoláda, klipart, ilustrace, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, office, avatar, časopis, Pinterest, škola, openOffice, word, dokument, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, Twitter, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Smajlíci sada ke stažení, klipart Oslava ke stáhnutí nebo ilustrace Narozeninový dort zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.