Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Horká čokoláda, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Horká čokoláda. Pakliže si chcete obrázek Horká čokoláda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horká čokoláda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horká čokoláda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horká čokoláda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

926x1600
741x1280
463x800
289x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 371 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Horká čokoláda je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Psí miska ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Včela s květinami zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hlávkový salát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Horká čokoláda, free, grafika, vektor, obrázek, vektorový obrázek, Nápoje, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Horká čokoláda, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, plakát, avatar, textové dokumenty, referáty, corelDraw, openOffice, profil, památník, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Hlávkový salát ke stáhnutí, vektor Včela s květinami zdarma nebo obrázek Hlávkový salát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.