Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Espresso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Espresso? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Espresso ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Espresso se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chleba ke stažení Podívejte se i na klipart Jahoda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ibis zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, Nápoje, cliparts, Espresso, zdarma, obrázek, ke stažení, download, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, avatar, PowerPoint, dokument, profilovka, články, Facebook, prezentace, plakát, textové dokumenty, office, openOffice, web, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ještěrka ke stažení, ilustrace Znak býk ke stáhnutí nebo vektor Třešeň zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.