Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Espresso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Espresso? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Espresso ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Espresso je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Wyoming zdarma Podívejte se i na obrázek Motocykl ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Espresso, grafika, obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, download, Espresso, ilustrace, cliparts, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, free, Nápoje

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, dokument, referáty, openOffice, office, památník, corelDraw, pozvánky, dokumenty, inkscape, škola, kalendář, Pinterest, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Květiny zdarma, klipart Euro ke stažení nebo ilustrace Červený pták ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.