Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Espresso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Espresso? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Espresso ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Espresso se nachází v sekci Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikuláš ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zelený sršeň zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Svíčka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrace, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Nápoje, zdarma, Espresso, download, Espresso, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, články, prezentace, avatar, profilovka, blog, Instagram, corelDraw, seminární práce, openOffice, PowerPoint, časopis, pozvánky, web, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Černý kořen ke stáhnutí, obrázek Santa - pacman zdarma nebo klipart Strašidelný les ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.