Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džusík, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Džusík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Džusík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džusík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džusík je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elvis Presley ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hodina duchů zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Slavnostní přípitek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, kliparty, zdarma, Džusík, download, obrázek, vektorový obrázek, Nápoje, Džusík, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, referáty, word, škola, články, office, kalendář, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Svíčka ke stáhnutí, klipart Ford Mustang zdarma nebo ilustrace Symbol muže ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.