Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džusík, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Džusík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Džusík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džusík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džusík je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Thajska ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cool smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení býk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stažení, Nápoje, download, obrázek, vektor, kliparty, Džusík, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, Instagram, seminární práce, prezentace, Twitter, referáty, web, Facebook, Pinterest, památník, inkscape, openOffice, corelDraw, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Smajlík čert ke stáhnutí, klipart Mapa Ekvádoru zdarma nebo ilustrace Smajlík pirát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.