Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džusík, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Džusík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Džusík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Džusík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Džusík patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malá tanečnice zdarma Podívejte se i na klipart Rudý kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, vektorový obrázek, obrázek, free, klipart, Džusík, ke stažení, ilustrace, Nápoje, ilustrační obrázek, Džusík, vektor, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, profil, Pinterest, openOffice, památník, avatar, textové dokumenty, dokument, seminární práce, dokumenty, fotokniha, plakát, web, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Zelené slunéčko zdarma, ilustrace Mapa Islandu ke stažení nebo vektor Golfové vozítko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.