Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džus, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džus zdarma ke stažení

Džus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 011 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džus je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Prvosenka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Džus, download, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, ilustrace, Nápoje, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, seminární práce, články, plakát, blog, dokument, inkscape, office, pozvánky, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek zelená oliva ke stažení, klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí nebo ilustrace Strašidelné dýně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.