Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džus, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džus zdarma ke stažení

Džus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 011 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džus je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světová mapa ke stažení Podívejte se i na obrázek Modrý dárek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Farma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrace, klipart, Džus, vektorový obrázek, free, ke stažení, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Džus, Nápoje, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, profilovka, seminární práce, časopis, fotokniha, Instagram, kalendář, památník, profil, avatar, web, PowerPoint, office, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Colorado ke stažení, klipart Afghánistán ke stáhnutí nebo ilustrace Krkavec zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.