Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cuba libre. Klipart Cuba libre je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cuba libre ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cuba libre patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční jmenovka zdarma Podívejte se i na vektor Vydra ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stažení, download, vektor, grafika, cliparts, Cuba libre, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Nápoje, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, web, inkscape, corelDraw, škola, časopis, Pinterest, články, referáty, prezentace, památník, kalendář, blog, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Floridy zdarma, obrázek Roháč ke stažení nebo klipart Jin a Jang ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.