Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cuba libre. Klipart Cuba libre je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cuba libre ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cuba libre patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sakura zdarma Podívejte se i na vektor Hřbitov ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stříhání vlasů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, download, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, Cuba libre, Cuba libre, grafika, Nápoje, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, Twitter, PowerPoint, dokument, časopis, škola, inkscape, corelDraw, web, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Bowling zdarma, obrázek Kristus na kříži ke stažení nebo klipart Muchomůrky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.