Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cuba libre. Klipart Cuba libre je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cuba libre ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cuba libre je v sekci Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dominikánská republika ke stažení Podívejte se i na obrázek Jeptiška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Farma zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Cuba libre, klipart, free, ilustrace, cliparts, download, obrázek, kliparty, Nápoje, vektorový obrázek, vektor, Cuba libre

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, časopis, web, Pinterest, Twitter, plakát, fotokniha, avatar, textové dokumenty, dokument, profilovka, Instagram, prezentace, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zákaz marihuany ke stažení, klipart Sporák ke stáhnutí nebo ilustrace Colorado zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.