Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cola, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cola zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cola. Vektorová ilustrace Cola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cola? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cola ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

363x1600
290x1280
181x800
113x500
36x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 135 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: keksschafUSER

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cola se nachází v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blondýna ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Geometrické linie v portrétu zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Cola, ke stažení, grafika, Cola, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Nápoje, kliparty, download, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, Twitter, prezentace, kalendář, škola, Instagram, textové dokumenty, seminární práce, dokument, web, PowerPoint, dokumenty, časopis, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Skalpel ke stáhnutí, obrázek Halloween známka zdarma nebo klipart Jelen ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.