Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cola, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cola zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cola. Vektorová ilustrace Cola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cola? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

363x1600
290x1280
181x800
113x500
36x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 135 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: keksschafUSER

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cola se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Turecka ke stažení Podívejte se i na vektor Párek v rohlíku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Strašidelný dům zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, vektor, klipart, Cola, cliparts, Nápoje, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, avatar, Twitter, corelDraw, Pinterest, časopis, dokument, fotokniha, dokumenty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Secesní plakát ke stažení, obrázek Rajče ke stáhnutí nebo klipart USB zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.