Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené víno, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené víno zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené víno. Vektorová ilustrace Červené víno je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené víno ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené víno je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové bonbóny ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace USB modem zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jezevec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené víno, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Červené víno, grafika, kliparty, zdarma, ke stažení, Nápoje, free, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, Twitter, webové stránky, openOffice, profil, prezentace, Instagram, kalendář, referáty, články, památník, word, dokumenty, office

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Korzet ke stáhnutí, vektor Flétna zdarma nebo obrázek Důchodce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.