Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené víno, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené víno zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené víno. Vektorová ilustrace Červené víno je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené víno ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené víno se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tanzanie ke stažení Podívejte se i na klipart Longan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol muže zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, zdarma, Nápoje, klipart, download, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, Červené víno, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, referáty, profil, office, Instagram, Facebook, blog, škola, fotokniha, památník, dokumenty, inkscape, pozvánky, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Černý kůň ke stažení, ilustrace Kombajn ke stáhnutí nebo vektor Studentka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.