Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené víno, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené víno zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené víno. Vektorová ilustrace Červené víno je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené víno ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červené víno patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paul von Hindenburg zdarma Podívejte se i na vektor Kostýmy ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zkumavka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, Nápoje, download, zdarma, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Červené víno, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, dokument, web, prezentace, články, word, Twitter, pozvánky, památník, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vánoční medvídek zdarma, obrázek Stíhačka ke stažení nebo klipart Informace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.