Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čajová konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Čajová konvice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Čajová konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čajová konvice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mr_johnnyp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čajová konvice je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vodní meloun ke stažení Podívejte se i na obrázek Humr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Krkavec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Čajová konvice, Nápoje, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, Čajová konvice, vektorový obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, dokumenty, plakát, Twitter, Facebook, články, památník, pozvánky, textové dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Suši ke stažení, klipart Pravoslavný kostel ke stáhnutí nebo ilustrace Gejša zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.