Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čajová konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Čajová konvice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Čajová konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čajová konvice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mr_johnnyp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čajová konvice je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saudská Arábie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zákaz kočárků ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dwight Eisenhower zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Nápoje, download, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, Čajová konvice, vektor, free, klipart, cliparts, Čajová konvice

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, seminární práce, PowerPoint, pozvánky, textové dokumenty, Twitter, office, blog, Facebook, inkscape, profilovka, word, webové stránky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Větrák ke stažení, vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí nebo obrázek PHP zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.