Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čaj, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čaj. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čaj. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PrinterKiller

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čaj je v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eva u stromu poznání ke stažení Podívejte se i na obrázek Znamení býk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vlašský ořech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, vektor, free, Nápoje, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Čaj, Čaj, cliparts, ilustrace, download, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, word, pozvánky, corelDraw, dokument, Twitter, avatar, Facebook, referáty, profil, webové stránky, články, plakát, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Motýl ke stažení, klipart Irák ke stáhnutí nebo ilustrace Tramvaj piktogram zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.