Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čaj, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čaj. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čaj. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PrinterKiller

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čaj patří do sekce Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dominikánská republika zdarma Podívejte se i na vektor Pohádková beruška ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, klipart, free, cliparts, download, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, Čaj, Čaj, grafika, Nápoje, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, památník, škola, openOffice, profilovka, fotokniha, avatar, prezentace, články, textové dokumenty, inkscape, časopis, profil, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Světová mapa zdarma, obrázek Gril ke stažení nebo klipart Černá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.