Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bubble tea ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bubble tea patří do sekce Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík v pračce zdarma Podívejte se i na klipart Blijící smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, kliparty, Bubble tea, Nápoje, ilustrace, free, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Bubble tea

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Pinterest, webové stránky, referáty, blog, office, prezentace, články, seminární práce, Instagram, škola, word, plakát, časopis, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kafe zdarma, ilustrace Letadlo ke stažení nebo vektor Cikáda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.