Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bubble tea ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bubble tea je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kafe zdarma Podívejte se i na ilustrace Zelená ježibaba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Santa se sobem ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, obrázek, klipart, Bubble tea, vektor, zdarma, ke stažení, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Bubble tea

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, openOffice, fotokniha, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, seminární práce, škola, dokument, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Nilský kříž zdarma, vektor Králík ke stažení nebo obrázek Hodiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.