Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bubble tea ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bubble tea je v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Banjo ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dívka v hidžábu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Porsche 911 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Nápoje, Bubble tea, Bubble tea, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ilustrace, vektor, obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, blog, Twitter, škola, textové dokumenty, Facebook, plakát, Pinterest, kalendář, profil, prezentace, fotokniha, profilovka, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Omán ke stažení, vektor Černošský policista ke stáhnutí nebo obrázek Hruška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.