Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bubble tea, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bubble tea zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bubble tea. Klipart Bubble tea je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bubble tea lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bubble tea zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bubble tea ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

933x1600
747x1280
467x800
292x500
93x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 184 440 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bubble tea se nachází v sekci Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ozdoby zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Guyana ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Bubble tea, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, download, obrázek, zdarma, Nápoje, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, dokument, PowerPoint, plakát, profil, prezentace, pozvánky, články, fotokniha, Twitter, blog, inkscape, openOffice, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vývrtka ke stáhnutí, obrázek Sherlock Holmes zdarma nebo klipart Filmová kamera ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.