Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tóra, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tóra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tóra. Pakliže si chcete obrázek Tóra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tóra? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Tóra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1207
800x755
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 839 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eisenmed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tóra se nachází v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Johannes Gutenberg ke stažení Podívejte se i na klipart Houslový klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Molekula kofeinu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, download, ilustrace, Tóra, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, Náboženství, Tóra, klipart, zdarma, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, prezentace, inkscape, profilovka, kalendář, pozvánky, časopis, Twitter, corelDraw, Pinterest, word, PowerPoint, dokument, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Batole ke stažení, ilustrace Taxi ke stáhnutí nebo vektor Fidget spinner zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.