Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tóra, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tóra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tóra. Pakliže si chcete obrázek Tóra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tóra? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tóra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1207
800x755
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 839 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eisenmed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tóra je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Online ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Srdce s květinami zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Náboženství, download, Tóra, Tóra, kliparty, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, škola, fotokniha, office, pozvánky, seminární práce, dokumenty, blog, Facebook, inkscape, kalendář, plakát, word, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Syrena 105 ke stáhnutí, vektor Bělorusko zdarma nebo obrázek Žralok ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.