Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tóra, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tóra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tóra. Pakliže si chcete obrázek Tóra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tóra? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tóra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1207
800x755
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 839 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: eisenmed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tóra je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pirát zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Černá oliva ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Náboženství, free, download, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, Tóra, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, Facebook, dokumenty, blog, avatar, inkscape, dokument, pozvánky, památník, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zdravotní sestra ke stáhnutí, vektor Dýně zdarma nebo obrázek Rybí kost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.