Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pravoslavný kostel, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pravoslavný kostel. Kreslená ilustrace Pravoslavný kostel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pravoslavný kostel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
800x1079
370x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 518 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pravoslavný kostel je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gril ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Znamení kozoroh zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Pravoslavný kostel, kliparty, cliparts, free, Pravoslavný kostel, zdarma, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, word, dokument, Twitter, prezentace, textové dokumenty, avatar, kalendář, články, památník, PowerPoint, office, fotokniha, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Afghánistán ke stáhnutí, vektor Make up zdarma nebo obrázek Hasicí přístroj ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.