Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pravoslavný kostel, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pravoslavný kostel. Kreslená ilustrace Pravoslavný kostel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pravoslavný kostel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravoslavný kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pravoslavný kostel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
800x1079
370x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 518 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pravoslavný kostel je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hugo Chavez ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mrtvola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Liebigův chladič zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrační obrázek, download, Pravoslavný kostel, ilustrace, cliparts, obrázek, zdarma, Pravoslavný kostel, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: word, referáty, pozvánky, inkscape, plakát, profilovka, škola, dokument, prezentace, openOffice, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace 31.12. ke stažení, vektor Lokomotiva ke stáhnutí nebo obrázek Santova čepice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.