Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poutník s křížem, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Poutník s křížem. Stahujte klipart Poutník s křížem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Poutník s křížem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poutník s křížem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 236 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kisanti

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Poutník s křížem patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježíš zdarma Podívejte se i na vektor Republika Kongo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Poutník s křížem, Poutník s křížem, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, grafika, download, obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, Náboženství, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, dokument, corelDraw, škola, plakát, kalendář, časopis, profilovka, blog, pozvánky, prezentace, word, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Okapi zdarma, obrázek Miluji hudbu ke stažení nebo klipart Šedá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.