Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poutník s křížem, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Poutník s křížem. Stahujte klipart Poutník s křížem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Poutník s křížem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Poutník s křížem ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 236 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kisanti

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Poutník s křížem je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čtyřlístek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Netopýr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, klipart, ke stažení, Poutník s křížem, Náboženství, download, Poutník s křížem, free, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, fotokniha, památník, škola, web, PowerPoint, kalendář, Facebook, dokument, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mrtvola ke stáhnutí, vektor Policistka zdarma nebo obrázek Grilování ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.