Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mojžíš, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mojžíš zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mojžíš. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mojžíš ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mojžíš ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x822
800x514
500x321
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 116 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mojžíš se nachází v sekci Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žirafa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík farmář zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Croissant ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mojžíš, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, Mojžíš, download, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Náboženství

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, škola, prezentace, dokument, profilovka, webové stránky, časopis, office, Twitter, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vejce ke stáhnutí, obrázek Kokos zdarma nebo klipart Párek v rohlíku ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.