Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modlení, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modlení zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modlení. Vektorová ilustrace Modlení je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modlení? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modlení zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modlení ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1034x1600
826x1280
800x1239
322x500
103x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 798 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lorenzo Luengo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modlení je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Parní vlak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Čínský Nový rok zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sešívačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Modlení, grafika, free, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, download, zdarma, Modlení, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, časopis, kalendář, Pinterest, články, blog, textové dokumenty, referáty, avatar, PowerPoint, památník, profil, prezentace, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Modrý pták ke stáhnutí, klipart Modrý smajlík zdarma nebo ilustrace Viola ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.