Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandala, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mandala zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mandala. Vektorová ilustrace Mandala je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mandala? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandala zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mandala ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mandala je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kadeřávek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žákyně zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kombajn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mandala, obrázek, zdarma, grafika, download, free, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Náboženství, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Mandala

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, plakát, openOffice, office, referáty, inkscape, PowerPoint, dokument, blog, seminární práce, avatar, Twitter, textové dokumenty, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Česnek ke stáhnutí, klipart Mapa Polska zdarma nebo ilustrace Lískový ořech ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.