Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandala, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mandala zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mandala. Vektorová ilustrace Mandala je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mandala? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandala zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandala ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mandala patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz kouření ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace I love you ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mandala, ke stažení, grafika, obrázek, download, cliparts, ilustrace, zdarma, Mandala, Náboženství, vektor, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, referáty, časopis, openOffice, inkscape, prezentace, profilovka, office, škola, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Polibek zdarma, obrázek Informace ke stažení nebo klipart Směrová růžice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.