Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandala, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mandala zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mandala. Vektorová ilustrace Mandala je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mandala? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandala zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandala ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mandala se nachází v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stan ke stažení Podívejte se i na vektor Růžová růže ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Drejdl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, Mandala, ilustrace, download, kliparty, free, Mandala, Náboženství, ilustrační obrázek, klipart, grafika, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profil, corelDraw, dokument, PowerPoint, webové stránky, dokumenty, Instagram, Twitter, kalendář, profilovka, blog, články, inkscape, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zaoceánský parník ke stažení, obrázek Věnec ke stáhnutí nebo klipart Slon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.