Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kršna jantra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kršna jantra zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kršna jantra. Klipart Kršna jantra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kršna jantra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kršna jantra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kršna jantra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 313 437 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ramchand

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kršna jantra je v sekci Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myš ke stažení Podívejte se i na obrázek Kaki ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Michael Jackson zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, zdarma, obrázek, grafika, Kršna jantra, ke stažení, kliparty, Kršna jantra, Náboženství, download, cliparts, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, Pinterest, profil, avatar, památník, Instagram, blog, office, openOffice, časopis, referáty, plakát, PowerPoint, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Otakárek ke stažení, klipart Květina ke stáhnutí nebo ilustrace Motýl s květinami zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.