Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kršna jantra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kršna jantra zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kršna jantra. Klipart Kršna jantra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kršna jantra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kršna jantra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kršna jantra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 313 437 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Ramchand

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kršna jantra je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hodiny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rachejtle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ilustrace, Kršna jantra, vektor, ke stáhnutí, Náboženství, ke stažení, free, Kršna jantra, cliparts, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, office, PowerPoint, inkscape, profilovka, kalendář, corelDraw, seminární práce, webové stránky, Pinterest, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Nakvašená dýně ke stažení, vektor Komár ke stáhnutí nebo obrázek Snéženka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.