Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kříž, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kříž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kříž. Stahujte klipart Kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kříž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1070x1600
856x1280
800x1196
334x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kříž je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rumunsko zdarma Podívejte se i na ilustrace Čajová konvice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pohlednice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kříž, ilustrační obrázek, free, klipart, Náboženství, vektorový obrázek, grafika, zdarma, obrázek, vektor, ke stažení, download, kliparty, Kříž, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, pozvánky, avatar, fotokniha, Facebook, profil, referáty, office, škola, openOffice, corelDraw, web, památník, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Brambůrky zdarma, vektor Anemometr ke stažení nebo obrázek Mapa Bahrajnu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.