Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kříž, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kříž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kříž. Stahujte klipart Kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kříž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1070x1600
856x1280
800x1196
334x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kříž je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kafe zdarma Podívejte se i na ilustrace Zelená ježibaba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Santa se sobem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, vektor, ke stažení, free, ilustrační obrázek, Kříž, Náboženství, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, corelDraw, časopis, blog, seminární práce, web, avatar, pozvánky, dokument, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Nilský kříž zdarma, vektor Králík ke stažení nebo obrázek Hodiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.