Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kříž, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kříž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kříž. Stahujte klipart Kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kříž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1070x1600
856x1280
800x1196
334x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 944 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kříž se nachází v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Televizor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sup zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Náboženství, kliparty, Kříž, vektor, ke stažení, ilustrace, grafika, download, klipart, Kříž, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, Instagram, památník, textové dokumenty, blog, pozvánky, profil, avatar, Pinterest, webové stránky, Facebook, dokument, word, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ortodoxní katedrála ke stáhnutí, ilustrace Radioaktivita zdarma nebo vektor Moucha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.