Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kristus na kříži nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kristus na kříži ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kristus na kříži se nachází v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mula ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dýně frajer zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ilustrace, klipart, Kristus na kříži, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, Náboženství, grafika, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, office, textové dokumenty, corelDraw, škola, Instagram, Pinterest, seminární práce, profilovka, fotokniha, kalendář, prezentace, profil, dokumenty, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rusko ke stáhnutí, obrázek Zákaz prostituce zdarma nebo klipart Autobus ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.