Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kristus na kříži nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kristus na kříži ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kristus na kříži patří do sekce Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šicí stroj zdarma Podívejte se i na klipart Růžové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Náboženství, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Kristus na kříži, kliparty, klipart, ke stažení, cliparts, Kristus na kříži, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, Facebook, památník, profilovka, časopis, corelDraw, pozvánky, Instagram, plakát, Pinterest, word, fotokniha, web, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Anemometr zdarma, ilustrace Zlatý prsten ke stažení nebo vektor Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.