Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kristus na kříži nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kristus na kříži ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kristus na kříži patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paul von Hindenburg zdarma Podívejte se i na vektor Kostýmy ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zkumavka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Kristus na kříži, Kristus na kříži, free, cliparts, klipart, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, zdarma, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, profil, kalendář, plakát, avatar, seminární práce, památník, prezentace, Twitter, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční medvídek zdarma, obrázek Stíhačka ke stažení nebo klipart Informace ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.