Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kristus na kříži nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kristus na kříži ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kristus na kříži je v sekci Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hvězdička ke stažení Podívejte se i na ilustrace Symbol ženy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Studentka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kristus na kříži, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, free, vektorový obrázek, download, grafika, ilustrace, Kristus na kříži, ke stažení, Náboženství, kliparty, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, články, pozvánky, webové stránky, office, blog, Instagram, textové dokumenty, avatar, profil, časopis, Twitter, inkscape, referáty, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Norska ke stažení, vektor Lískový ořech ke stáhnutí nebo obrázek Strážní věž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.