Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostel, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostel zdarma ke stažení

Kostel je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Kostel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kostel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1256x1600
1004x1280
800x1019
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 206 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostel je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohodička v kavárně zdarma Podívejte se i na obrázek Moucha ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vodní meloun ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kostel, ke stáhnutí, kliparty, download, klipart, free, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, vektor, Kostel, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, dokumenty, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty, word, Pinterest, dokument, památník, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Velikonoční vajíčko zdarma, klipart Veselý duch ke stažení nebo ilustrace Anemometr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.