Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Keltský kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Keltský kříž zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Keltský kříž. Stahujte klipart Keltský kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Keltský kříž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 632 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Keltský kříž je v sekci Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuřátko ke stažení Podívejte se i na obrázek Štít ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Porsche 911 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, free, download, ke stáhnutí, vektor, obrázek, Keltský kříž, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, Keltský kříž

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, profil, Twitter, dokumenty, škola, seminární práce, word, web, avatar, inkscape, webové stránky, blog, corelDraw, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Čínský Nový rok ke stažení, klipart Slunečnice ke stáhnutí nebo ilustrace Evoluce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.