Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jin a Jang, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jin a Jang zdarma ke stažení

Jin a Jang je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Jin a Jang je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jin a Jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Jin a Jang ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 991 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jin a Jang se nachází v sekci Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kršna jantra ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Horské kolo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Čáp ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, kliparty, zdarma, download, Jin a Jang, grafika, cliparts, Jin a Jang, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, seminární práce, fotokniha, dokument, word, Twitter, office, škola, inkscape, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mozek ke stáhnutí, ilustrace Ředkvička zdarma nebo vektor Fotbalista ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.