Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek jin-jang, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart jin-jang zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný jin-jang. Klipart jin-jang je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná jin-jang? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart jin-jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek jin-jang ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Multimotyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart jin-jang je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostka ledu ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Rychlovlak zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Otázka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, kliparty, free, grafika, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, web, škola, PowerPoint, corelDraw, word, avatar, referáty, office, Pinterest, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Hroznové víno ke stáhnutí, vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma nebo obrázek Koš ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.