Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek jin-jang, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart jin-jang zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný jin-jang. Klipart jin-jang je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná jin-jang? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart jin-jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart jin-jang ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Multimotyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek jin-jang patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Policejní auto zdarma Podívejte se i na klipart Papež ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, jin-jang, zdarma, kliparty, download, klipart, vektor, ilustrační obrázek, jin-jang, cliparts, grafika, Náboženství, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, profil, kalendář, památník, Twitter, office, word, inkscape, textové dokumenty, články, fotokniha, PowerPoint, blog, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Červený pták zdarma, ilustrace Portoriko ke stažení nebo vektor Cvrček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.