Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek jin-jang, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart jin-jang zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný jin-jang. Klipart jin-jang je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná jin-jang? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart jin-jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek jin-jang ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Multimotyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart jin-jang je v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Včela s květinami ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kuře ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lektvar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, jin-jang, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, free, grafika, cliparts, obrázek, Náboženství

Doporučené použití klipartu: blog, památník, web, word, corelDraw, profilovka, články, Twitter, profil, dokument, plakát, pozvánky, webové stránky, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Žlutá ozdoba ke stažení, vektor Elektromobil ke stáhnutí nebo obrázek Přesýpací hodiny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.