Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš Kristus, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení

Ježíš Kristus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ježíš Kristus ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježíš Kristus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stephencuyos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ježíš Kristus patří do sekce Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monster truck zdarma Podívejte se i na klipart Chilli papričky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Ježíš Kristus, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, download, kliparty, klipart, Ježíš Kristus, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, web, kalendář, corelDraw, pozvánky, Pinterest, PowerPoint, prezentace, dokumenty, office, škola, avatar, seminární práce, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hnědé vajíčko zdarma, ilustrace Déšť ke stažení nebo vektor Dálkový ovladač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.