Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš Kristus, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení

Ježíš Kristus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ježíš Kristus ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježíš Kristus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: stephencuyos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ježíš Kristus patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Halloween zdarma Podívejte se i na klipart Slunce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mamut ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ježíš Kristus, vektor, obrázek, kliparty, Ježíš Kristus, Náboženství, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, zdarma, download, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, Twitter, openOffice, word, blog, plakát, Facebook, pozvánky, prezentace, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Konipas zdarma, ilustrace Agentka ke stažení nebo vektor Skleněné květiny 2 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.