Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš Kristus, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení

Ježíš Kristus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ježíš Kristus ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježíš Kristus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stephencuyos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ježíš Kristus je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Větrný mlýn ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šašek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Indonésie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, download, Ježíš Kristus, kliparty, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, free, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, blog, corelDraw, Twitter, webové stránky, inkscape, plakát, články, škola, word, textové dokumenty, office, časopis, dokument, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zelené jablíčko ke stáhnutí, klipart Tučnák v tričku zdarma nebo ilustrace Pizza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.