Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ježíš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježíš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ježíš je v sekci Kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ukrajina ke stažení Podívejte se i na obrázek Půlnoc ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Palačinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ježíš, ilustrace, obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, download, free, klipart, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Náboženství, Ježíš

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, PowerPoint, památník, Twitter, Instagram, články, Pinterest, profilovka, openOffice, referáty, blog, web, word, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pelikán ke stažení, klipart Fotograf ke stáhnutí nebo ilustrace Modré vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.