Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ježíš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježíš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ježíš se nachází v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mitsubishi ke stažení Podívejte se i na vektor Jmenovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Strýček Sam zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Náboženství, vektorový obrázek, free, download, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Ježíš, Ježíš, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, word, PowerPoint, Facebook, seminární práce, profil, avatar, škola, časopis, inkscape, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Modlení ke stažení, obrázek bunsenův kahan ke stáhnutí nebo klipart Adolf Hitler zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.