Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Drejdl, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Drejdl. Stahujte klipart Drejdl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drejdl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drejdl je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sigmund Freud ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Voják zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Maminka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Náboženství, grafika, kliparty, vektor, free, klipart, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Drejdl

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, prezentace, web, Facebook, Pinterest, Twitter, referáty, seminární práce, PowerPoint, články, word, dokumenty, Instagram, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí, klipart Zvoneček zdarma nebo ilustrace Jahody ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.