Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Drejdl, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Drejdl. Stahujte klipart Drejdl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drejdl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Drejdl se nachází v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Frakční baňka ke stažení Podívejte se i na vektor Ženich ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlašský ořech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Drejdl, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, free, grafika, download, Náboženství, klipart, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, profil, pozvánky, plakát, Twitter, profilovka, škola, časopis, dokumenty, články, památník, blog, word, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mleté maso ke stažení, obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí nebo klipart Hotdog zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.