Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka v hidžábu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka v hidžábu je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris ke stažení Podívejte se i na obrázek Míč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pejsek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Náboženství, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Dívka v hidžábu, download, grafika, obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, profil, dokumenty, seminární práce, Pinterest, web, word, webové stránky, články, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Elektrická kytara ke stažení, klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí nebo ilustrace Zamilovaný pár zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.