Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka v hidžábu ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dívka v hidžábu je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hrošík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, grafika, klipart, free, Dívka v hidžábu, Dívka v hidžábu, kliparty, ilustrace, Náboženství, zdarma, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, referáty, památník, fotokniha, avatar, kalendář, plakát, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, word, blog, škola, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Jeptiška ke stáhnutí, vektor Krkavec zdarma nebo obrázek Modrý dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.