Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dívka v hidžábu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu se nachází v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slepý smajlík ke stažení Podívejte se i na klipart Kolibřík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík anděl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, kliparty, klipart, cliparts, Náboženství, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, grafika, Dívka v hidžábu, Dívka v hidžábu, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, openOffice, word, škola, Instagram, fotokniha, textové dokumenty, prezentace, dokumenty, Pinterest, blog, Twitter, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Skřítek ke stažení, ilustrace Myanmar ke stáhnutí nebo vektor DNA zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.