Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dívka v hidžábu patří do sekce Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrozen zdarma Podívejte se i na vektor Kristus na kříži ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dívka v hidžábu, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ilustrace, Náboženství, ke stažení, Dívka v hidžábu, download, obrázek, free, klipart, grafika, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce, Pinterest, články, webové stránky, word, prezentace, profilovka, Facebook, web, plakát, inkscape, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Citron zdarma, obrázek Dortík ke stažení nebo klipart Buben ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.