Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dharmačakra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharmačakra zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dharmačakra. Kreslená ilustrace Dharmačakra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dharmačakra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dharmačakra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dharmačakra je v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Labuť ke stažení Podívejte se i na obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lamborghini Gallardo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Dharmačakra, Dharmačakra, klipart, download, kliparty, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, web, PowerPoint, webové stránky, profil, textové dokumenty, referáty, openOffice, kalendář, Pinterest, plakát, fotokniha, časopis, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Narcis ke stažení, klipart Gejša hudebnice ke stáhnutí nebo ilustrace Stará rachejtle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.