Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dharma, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dharma. Obrázek Dharma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dharma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 055 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ovideva

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dharma je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dárek zdarma Podívejte se i na obrázek Užaslý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Brouček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, ke stáhnutí, Dharma, ke stažení, vektor, Dharma, grafika, free, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, download, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, Instagram, dokument, plakát, web, corelDraw, kalendář, dokumenty, referáty, avatar, články, památník, seminární práce, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Krteček zdarma, klipart Hercule Poirot ke stažení nebo ilustrace Ukrajina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.