Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dharma, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharma zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dharma. Obrázek Dharma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharma zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dharma ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 055 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ovideva

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dharma se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Netopýr ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Keni zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutý meloun ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Náboženství, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrace, free, Dharma, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, Facebook, openOffice, Pinterest, seminární práce, webové stránky, fotokniha, Instagram, web, památník, office, referáty, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Tanec kostlivců ke stáhnutí, obrázek Zelená kraslice zdarma nebo klipart Web kamera ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.