Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Desatero, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Desatero. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Desatero lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Desatero ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Desatero patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čokoládové bonbóny zdarma Podívejte se i na klipart Kafe ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Náboženství, ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, obrázek, free, zdarma, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, Desatero, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, prezentace, textové dokumenty, Facebook, seminární práce, webové stránky, fotokniha, corelDraw, web, openOffice, avatar, časopis, dokumenty, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Čokoládový dárek zdarma, ilustrace Sekačka ke stažení nebo vektor Kříž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.