Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Desatero, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Desatero zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Desatero. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Desatero lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Desatero zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Desatero ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 93 926 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Desatero je v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Methanol ke stažení Podívejte se i na ilustrace Oslava ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, free, obrázek, vektorový obrázek, Desatero, cliparts, download, grafika, ke stáhnutí, zdarma, Desatero, ilustrace, Náboženství, klipart

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, pozvánky, blog, škola, dokumenty, články, avatar, openOffice, památník, profil, plakát, seminární práce, časopis, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vitamín B1 ke stažení, vektor Kytky ke stáhnutí nebo obrázek Svatební dort zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.