Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Davidova hvězda, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Davidova hvězda. Stahujte klipart Davidova hvězda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Davidova hvězda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Davidova hvězda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 179 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Eliana.pelaez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Davidova hvězda patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zaoceánský parník zdarma Podívejte se i na klipart Papež ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Cibule ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Davidova hvězda, vektor, Náboženství, zdarma, download, free, Davidova hvězda, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, dokument, prezentace, openOffice, Twitter, pozvánky, památník, referáty, plakát, Pinterest, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Inline bruslařka zdarma, ilustrace Švestka ke stažení nebo vektor Mamut ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.