Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chléb a víno, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Chléb a víno. Pakliže si chcete obrázek Chléb a víno stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chléb a víno ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chléb a víno patří do sekce Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mula zdarma Podívejte se i na vektor Tiskárna ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Švýcarsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chléb a víno, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, ke stažení, Náboženství, free, obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, památník, profil, referáty, dokumenty, Instagram, Twitter, profilovka, web, škola, Facebook, blog, avatar, textové dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Fotbalista zdarma, obrázek Mikro SD karta ke stažení nebo klipart Zelené jablko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.