Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chléb a víno, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Chléb a víno. Pakliže si chcete obrázek Chléb a víno stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chléb a víno ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chléb a víno je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hvězdička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Rakousko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz psů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Náboženství, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, free, grafika, ilustrace, cliparts, vektor, zdarma, Chléb a víno, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, seminární práce, články, Facebook, pozvánky, fotokniha, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, dokumenty, časopis, word, avatar, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Domovní alarm ke stáhnutí, vektor Femme fatale zdarma nebo obrázek Páčidlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.