Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chanukový svícen. Vektorová ilustrace Chanukový svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Chanukový svícen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chanukový svícen je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Opera Sydney ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Molekula kofeinu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžová růže ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, zdarma, download, Chanukový svícen, Chanukový svícen, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, free, klipart, Náboženství, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, prezentace, office, inkscape, PowerPoint, kalendář, plakát, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, profil, openOffice, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zákaz kouření ke stáhnutí, vektor Kakadu zdarma nebo obrázek Aligátor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.