Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chanukový svícen. Vektorová ilustrace Chanukový svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Chanukový svícen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Chanukový svícen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chanukový svícen se nachází v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hornický znak ke stažení Podívejte se i na klipart Policajtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Náboženství, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Chanukový svícen, ilustrační obrázek, download, klipart, grafika, cliparts, kliparty, Chanukový svícen, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, škola, textové dokumenty, seminární práce, profilovka, Twitter, Pinterest, profil, webové stránky, památník, plakát, pozvánky, inkscape, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Cédéčko ke stažení, ilustrace Štít ke stáhnutí nebo vektor Kopírka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.