Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chanukový svícen. Vektorová ilustrace Chanukový svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Chanukový svícen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chanukový svícen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chanukový svícen je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kleště zdarma Podívejte se i na obrázek Červené víno ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, kliparty, Chanukový svícen, grafika, ke stažení, Náboženství, ilustrace, ke stáhnutí, free, Chanukový svícen, download, cliparts, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, word, kalendář, referáty, Pinterest, web, Facebook, Instagram, články, dokumenty, památník, škola, seminární práce, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Žluté slunéčko zdarma, klipart Stříhání vlasů ke stažení nebo ilustrace Uklízečka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.