Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buddha, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buddha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Buddha patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek zdarma Podívejte se i na vektor Smajlíci sada ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Borůvky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buddha, free, grafika, Náboženství, vektor, ilustrace, ke stažení, cliparts, Buddha, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, památník, škola, dokumenty, avatar, referáty, Facebook, corelDraw, profilovka, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Sup zdarma, obrázek Latté macchiato ke stažení nebo klipart Policista ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.