Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buddha, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buddha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Buddha. Pakliže si chcete obrázek Buddha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buddha zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buddha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buddha je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dharmačakra zdarma Podívejte se i na obrázek Inline bruslařka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektor, free, Náboženství, grafika, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrace, obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty, Buddha

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, corelDraw, textové dokumenty, avatar, Facebook, referáty, Pinterest, škola, web, office, prezentace, Instagram, články, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pečený krocan zdarma, klipart Edward Snowden ke stažení nebo ilustrace Znak vodnář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.