Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Biskup, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Biskup zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Biskup. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Biskup lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Biskup ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
883x1280
800x1159
345x500
110x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 225 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Biskup se nachází v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lučištník ke stažení Podívejte se i na vektor Tulipán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, ke stažení, Náboženství, ilustrace, Biskup, zdarma, obrázek, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Biskup

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, Pinterest, corelDraw, word, dokumenty, web, Facebook, profilovka, kalendář, památník, office, PowerPoint, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Toalety ke stažení, obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí nebo klipart Rovníková Guinea zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách