Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Biskup, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Biskup zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Biskup. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Biskup lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Biskup ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
883x1280
800x1159
345x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 225 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Biskup je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kleště ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Belize zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bluma ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Biskup, Náboženství, ilustrace, cliparts, vektor, ke stažení, download, kliparty, Biskup, klipart, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, Instagram, seminární práce, PowerPoint, profil, články, plakát, Facebook, profilovka, prezentace, Twitter, časopis, corelDraw, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí, klipart Margarita zdarma nebo ilustrace Lýkohub ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách