Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible a kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bible a kříž. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bible a kříž nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible a kříž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bible a kříž se nachází v sekci Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Meče a štít ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Porsche zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektor, obrázek, cliparts, grafika, Náboženství, vektorový obrázek, Bible a kříž, free, klipart, ke stažení, Bible a kříž, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, profilovka, Twitter, corelDraw, openOffice, prezentace, textové dokumenty, referáty, Facebook, Pinterest, profil, časopis, plakát, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Pivní sud ke stáhnutí, obrázek Alan Turing zdarma nebo klipart Gekon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.