Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bible. Pakliže si chcete obrázek Bible stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bible se nachází v sekci Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Latté macchiato ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vysmátá dýně zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jmenovka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, Bible, Bible, ke stáhnutí, klipart, Náboženství, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokument, avatar, PowerPoint, profil, inkscape, články, dokumenty, corelDraw, pozvánky, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sada emotikonů ke stáhnutí, obrázek Krab zdarma nebo klipart Jahůdky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.