Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bible. Pakliže si chcete obrázek Bible stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bible ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bible je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík v pračce zdarma Podívejte se i na obrázek Blijící smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Náboženství, cliparts, Bible, Bible, zdarma, ilustrace, download, kliparty, free, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, Facebook, památník, prezentace, články, škola, časopis, Pinterest, dokumenty, plakát, textové dokumenty, Instagram, blog, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kafe zdarma, klipart Letadlo ke stažení nebo ilustrace Cikáda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.