Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bible. Pakliže si chcete obrázek Bible stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Bible ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bible se nachází v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Banjo ke stažení Podívejte se i na klipart Dívka v hidžábu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porsche 911 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, download, zdarma, klipart, vektor, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, free, obrázek, Bible, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, profil, inkscape, office, textové dokumenty, články, dokumenty, fotokniha, corelDraw, profilovka, blog, škola, web, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Omán ke stažení, ilustrace Černošský policista ke stáhnutí nebo vektor Hruška zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.