Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abrahám ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Abrahám se nachází v sekci Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak vodnář ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Magnet zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Abrahám, klipart, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Abrahám, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, dokumenty, fotokniha, corelDraw, Instagram, škola, word, pozvánky, office, referáty, Pinterest, web, webové stránky, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Turecka ke stáhnutí, obrázek DVD přehrávač zdarma nebo klipart Zátiší s květinou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.