Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abrahám ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abrahám je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď ke stažení Podívejte se i na obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lilek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Abrahám, vektorový obrázek, Náboženství, grafika, download, vektor, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, web, webové stránky, seminární práce, památník, Twitter, profilovka, pozvánky, avatar, plakát, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Anděl ke stažení, klipart Pštros ke stáhnutí nebo ilustrace Lamborghini Gallardo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.