Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Abrahám ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Abrahám se nachází v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kadeřávek ke stažení Podívejte se i na klipart Zákaz natáčení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, kliparty, Abrahám, Abrahám, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, download, Náboženství

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, časopis, textové dokumenty, blog, seminární práce, články, web, referáty, Pinterest, webové stránky, word, památník, dokument, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Slíva ke stažení, ilustrace John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí nebo vektor Femme fatale zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.