Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abrahám ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abrahám je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stan zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Maroka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, cliparts, Abrahám, vektorový obrázek, Náboženství, Abrahám, download, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, kliparty, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, články, škola, profilovka, prezentace, plakát, profil, PowerPoint, Facebook, kalendář, inkscape, památník, web, blog, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Jižní Súdán zdarma, klipart Jim Morrison ke stažení nebo ilustrace Venuše ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.