Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Turista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Turista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Turista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Turista se nachází v sekci Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz graffiti ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kafíčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hard disk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Turista, grafika, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, cliparts, Muži, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, články, dokument, dokumenty, Pinterest, škola, PowerPoint, referáty, web, památník, corelDraw, Instagram, profil, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Poník ke stáhnutí, obrázek Muammar Kaddáfí zdarma nebo klipart Drobné kvítky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.