Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Turista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Turista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Turista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Turista je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Náhrobní kámen zdarma Podívejte se i na obrázek Myš ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jižní Súdán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Muži, grafika, Turista, ilustrace, obrázek, free, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Turista

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, dokument, Facebook, referáty, plakát, profilovka, openOffice, Instagram, avatar, dokumenty, Pinterest, office, web, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Evropy zdarma, klipart Čajová konvice ke stažení nebo ilustrace Ferrari f458 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.