Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Turista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Turista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Turista. Kreslená ilustrace Turista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Turista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Turista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Turista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 790 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Turista se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pošťák ke stažení Podívejte se i na klipart Vinná réva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prvosenka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Turista, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, klipart, free, kliparty, obrázek, cliparts, Muži, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, office, profil, kalendář, dokumenty, web, webové stránky, textové dokumenty, škola, seminární práce, referáty, fotokniha, dokument, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Párek v rohlíku ke stažení, ilustrace Nové Mexiko ke stáhnutí nebo vektor Secesní plakát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.